| RxTx a întrebat:

Caut o firma foarte serioasa ( nu bisnitari papagali vopsiti... ) care sa faca ochelari de calitate in Bucuresti
la preturi corecte
Nu vreau fite ci vreau sa nu fiu excrocat cu niste lentile facute la IOR in Bucuresti sau poate chiar in China si sa imi fie vandute ca si cand ar fi facute in Germania de vreo firma renumita.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol...am senzatia ca ar trebui sa-ti doresti sa primesti lentile de la IOR. Nu de alta, dar oamenii inca mai produc pentru Karl Zeiss.

| RxTx explică (pentru anonim_4396):

Am cumparat lentile de la IOR si dureaza 1000 de ani pana cand se incid la culoare, in afara de asta sau spart inca din prima zi
nici macar 1/2 ora nu a trecut si gata cand am incercat sa le sterg sa si spart o lentila.