| SatanicBear a întrebat:

Exista magazine care cumpara PC-uri? Am unul de vanzare si nu prea ma incanta OLX-ul, as prefera sa-l vand sub pretul pietei la vreun magazin de domeniu.
Multumesc anticipat de ajutor.

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca la service-urile de calculatoare, deseori le cumpara pentru piese de schimb, chiar daca au unele defecte.

| EusebiuPWN a răspuns:

Doar la amenete din cate stiu eu, insa posibil sa iesi mult mai bine daca gasesti cumparator prin Olx. Bineinteles, depinde de ce configuatie vorbim.

| EusebiuPWN a răspuns:

Doar la amente, insa este posibil sa iesi mult mai bine daca gasesti cumparator prin olx. Bineinteles depinde si de ce configuratie este vorba.

| Alexand112 a răspuns:

Depinde din ce oras estu, daca esti din Bucuresti vezi ca este orasul plin de amaneturi poti incerca acolo dar platesc putin