| bwigr a întrebat:

Buna ziua/seara am nevoie urgent de ajutor deci cineva mi-a furat contul de PUBG Mobile și și-a pus numărul pe cont și nu pot intra fără un cod dar eu pe acel cont eram conectat și la Facebook și mi-am recuperat contul de Facebook și când dau sa intru pe cont îmi apare că și-a pus numărul și trebuie să pun un cod merge sa îmi recuperez contul?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA! Dar trebuie sa iei legatura cu platforma pe care este jocul prin: Contact, Cont furat etc ce mai zice acolo si ti-l recuperezi dar iti trebuie timp pana iei legatura cu ei, se asigura ca e contul tau.

| Xox0 a răspuns:

Inainte te logai cu email?