| Mnkrs22 a întrebat:

Buna ziua TPU! Am si eu o problema si as dori sa stiu daca o pot rezolva fara a folosi garantia!
De dimineata ascultam muzica in sistemul meu toate bune si frumoase totul merge bine, am stins muzica(nu si sitemul in sine) doar pentru 10secude pentru a schimba melodia cand am bagat urmatoare melodie brusc nu se mai auzeau joasele, boxele mergeau normal dar subwooferul deloc nu mergea! Ce as putea face?

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Sincer nu am inteles intrebarea ta, este vorba despre sistemul 5.1? Sau despre calculator.

| Mnkrs22 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Da 5.1, mai now calculatorul are subwoofer?