| vladutik a întrebat:

Bunaaa am un samsung corby si am dua probleme cum sa imi bag net pe telefon si a doua problema mi s-a spus ca telefonul are MP3 cu pot sa imi iau muzica de pe el (stiu ca intrebarea u are sens da instructiunile sunt in spaniola ca de acolo le-am luat) funda pentru cel/cea care raspunde primul

2 răspunsuri:
| davio a răspuns:

Tel e bun si are si mp3.Trebuie sa iei net de la cosmote, Orange sau Vodafone. Apoi poti descarca orice vrei ca si pe pc.Detalii aici:http://telefonultau.eu/......tml.FUNDA!

| CautNume a răspuns:

Pai e un telefon super prost...au colegii mei si nu poti sa fcai nik.asa e el