| Deea4ever a întrebat:

Bunaaaaaa! :* Folosesc Google Chrome si de cateva zile cand apas pe casuta de search de la google sau youtube sau cand vrea sa pun pauza unui video pe youtube si nu numai cand apas pe orice imi apar reclame pe care nu le supoooor x(! Cum scap de ele?

Răspuns Câştigător
| uglymermaid a răspuns:

Intră sus în dreapta la setări şi dăi la extensii, dezactivează-le pe cele de care nu ai nevoie. Sau eu îţi recomand să descarci un alt browser mult mai bun: Opera. happy baftă

| Deea4ever explică (pentru uglymermaid):

Multumesc frumooos love struck Opera merge foarte bine.

2 răspunsuri:
| happychat a răspuns:

Poate ai virusi.In cazul acesta daca nu ai antivirus trebuie sa formatezi calculatorul