| Alextpuro a întrebat:

Ca sa devii GM la metin2 trebuie sa ai 18 ani si sa cumpletezi un formular? unde gasesc formularul?

8 răspunsuri:
| NimeniCuActe a răspuns:

Cel mai tare care nu stie sa se foloseasca de Gugăl sau de o optiune de cautare happy Mai nou a devenit TPU Forum sau FAQ la Metin?

| CraZyKid`SiSi a răspuns:

Nu este un formular.trebuie sa ai multe cunostinte de pe joc, si acel GM suprem ii alege pe GM mai mici in functie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Du-te dracu ai ban is gm morti m-ati dejas 3 gm

| Ghostplayer a răspuns:

Incercati sa scriti si voi corect raspunsurile si sa corectati greselile! big grin

| J3lackEyes a răspuns:

Da ma trebuie sa ai 18 dar sa fie deschise chestia aia cu formularele ca sa poti aplica la postul de GM.

| ClaudelBoss a răspuns:

Dal ma naibi ia-ti metin2jumpy ca te face GM daca aduci inca 2 playeri fara niciun formular sau alt ceva