| user123456789 a întrebat:

Cand bag PSP-ul la incarcat de obicei nu si aprind PSP-ul dar intrebarea mea este daca e oprit in timp ce am bagat incarcatoru in priza si mufa in psp se incarca? sau trebuie tinut neaparat pornit?

PS1: Am psp E1004!
PS2: Poate vi s-ar parea o intrebare ciudata da na.

4 răspunsuri:
| Cristian_Maris_1995 a răspuns:

Nu este nevoie ca PSP-ul sa fie pornit! Se vede ca becul este portocaliu artand ca incarca. Nu conteaza daca este pornit sau oprit, doar ca atunci cand este pornit se incarca mai greu. logic nu? O smecherie faina este ca PSP-ul functioneaza fara baterie in timp ce este conectat la incarcator. Multumit? Mai citeste si tu cartea tehnica laughing

| Iulian_Bogdan_1905 a răspuns:

Si eu am PSP si cand il bag la incarcat nimic, nu se apride beculetul.
Poate este bateria moarta, nu stiu.
Ce fac?

Bateria este de 3.6v si 1200 mAh Va rog raspundeti!