| andyas01 a întrebat:

Am un LG-P760, si de ceva timp cand il pun la incarcat imi zice "incarcare inceata" si trebuie sa stau o zi intreaga sa se incarce.Si nu am nici garantie la el sad.Am incercat sa bag incarcatoru la alta priza da tot nu mergea, am schimbat si incarcatoru si tot nu merge sad. Stie cineca ce are? Poate ati trecut si voi prin aceiasi problema si stiti ce problema are.

4 răspunsuri:
| Damian95 a răspuns:

Da-i un reset la soft din telefon. In mare parte LG-u are buguri legate de cabluri si vorbesc serios. Mie imi da eroare la transferu de data de pe pc ca cica cablu a fost scos. Are cateva probleme. Da-i un reset si vezi daca face la fel si daca da poti incerca sa mergi la un GSM sa il diagnosticheze si daca nu are nimic e de la prize daca nu iti spun ei ce are.

| Cosmin0768 a răspuns:

Schimcba incarcatorulwinking

| andyas01 explică (pentru Cosmin0768):

L-am schimbat si nu merge.

| Cosmin0768 a răspuns (pentru andyas01):

Incearca sa iei o alta baterie LG care sa se potriveasca la telefonul tauwinking