| Adyspeed a întrebat:

La mozilla cand deschizi o fila noua cum pot sa fac sa imi apara direct google? ca dau pe plusu ala dar trebuie sa dau si pe home ca sa-mi apara google si vreau sa imi deschida fila noua direct cu google. FUNDA

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Urmezi acesti pasi:

UNELTE/OPTIUNI/acolo vei gasi pagina de start unde vei scrie www.google.ro

Vezi poza http://i56.tinypic.com/souvyq.jpg

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai sus la Tools, dupa aceea optiuni, si o sa ai acolo o sa-ti arate pagina de start, si pui tu ce vrei... dai ok si gata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dai la Tools,Options, Main, si Home Page stergi ce scrie acolo si scrii google.ro si iti intra pe google direct nu mai trebuie sa dai home

| flo28 a răspuns:

Deschizi firefox apoi tool/options/honepage www.google.com/ok si gata

| laura_8270 a răspuns:

Imi poate da si mie cineva un link direct.nu gasesc nimiccrying multumesc.