| alex癌 a întrebat:

Cand descarc un program mi se da restart la pc.
De ce? Cum pot sal rezolv?

4 răspunsuri:
| aclean a răspuns:

Poate sa fie un bug sau ceva, dar pariez pe un virus. Imi amintesc ca era mai demult un virus care iti dadea restart la pc cand incercai sa deschizi cmd sau regedit.Un now windows e cheia. Sau pune-ti ubuntu. Eu sunt mult mai fericit cu ubuntu pe al meu.

| alexs99 a răspuns:

In momentul in care deschizi un program ti se da restart la PC pentru ai un virus.Pentru a-l rezolva trebuie sa-ti reinstalezi Windows-ul.

| alex癌 explică:

NU cand deschid un fisier sau un program.Cand descarc ceva sa spunem utoren, yahoo, vlc etc...se da restart.
Windows-ul ii abia instalat are 3 zile si cand reinstalez Windows-ul tot la fel face

| VERSGAGA a răspuns:

Hello! Eu cred ca ai un virus. Ai putea sa repui windows-ul. Eu asta as face.