| rlr09 a întrebat:

Care ar fi alegerea potrivita dintre aceste telefoane:
Sony Ericsson Xperia mini pro
HTC desire
LG Optimus Black P970
LG Optimus Sol E730
Motorola DEFY Plus?
Am 14 ani si as vrea un telefon sa mearga bine browserul, aplicatiile, jocurile, sa tina cat de cat bateria. Dintre cele de mai sus care credeti ca este ideal la aceste capitole?

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Dintre toate, LG Optimus Black P970 este cea mai buna alegere!
Succes!

| NoobOrPro a răspuns:

LG Optimus Black P970

| Bubuletu a răspuns:

Eu am Sony Ericsson xperia mini pro si e foarte bun, tine bateria si 4 zile, are aplicații din plin (52) si are si un magazin de aplicații. Are facebook, messinger, you tube, Google si multe altele. In plus, are sistem Android.
Are camera 5 mega pixeli si tata mi-a spus ca Sony Ericsson este singura marca de telefoane care are un sistem special la camera foto care este foarte bun.

| RilaIepur a răspuns:

Eu as alege intre Sony Ericsson Xperia mini pro

HTC desire. Uita-te si tu pe ce fac si ce au si hotarastete.

| LanaDelReyFan a răspuns (pentru Bubuletu):

Woow Ce telefon ai:O

| Bubuletu a răspuns (pentru LanaDelReyFan):

Merci!?