| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai bun antivirus gratis de descarcat? pentru windows vista. funda pentru cel mai bun rasp...

Răspuns Câştigător
| claudiea79 a răspuns:

Norton este cel mai bun antivirus pentru tine

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Eu iti recomand solutia mea de securitate, formata din 3 programe gratuite: avast! 6 free(program antivirus), Malwarebytes' Anti-Malware(program antimalware si antispyware) si Comodo Firewall(un firewall bun). Le gasesti usor pe site-urile oficiale ori pe multe altele si le descarci. Cu acestea vei avea o protectie buna, mai ales daca vei lua in seama avertizarile lor. Succes si numai bine!