| winer98 a întrebat:

Cat ram are psp 1004 2004 3004 ps vita.Dau funda?

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut nu cred că un psp portable are ram, acolo poţi pune un card şi jocurile rulează pe el, am avut 3004 şi nu a avut nici un ram poate vita fiind mai nou e mai ingenios, sincer n-am idee.
O zi bună!

| winer98 explică (pentru Brâncuşi):

Dar am vazut pe net altii zic 32 altii 64 altii 4mb Dar totusi dac aai avut psp 3004 cum e grafia

| Brâncuşi a răspuns (pentru winer98):

Salut, are o grafică foarte bună, m-am jucat majoritatea jocurilor noi dar acum nu mai e aşa nou, psp vita are o grafică mult mai bună şi e mai fain, depinde şi de bani.

| Georgic7 a răspuns:

PsP-urile nu au rami, aia sunt capacitatea cardului, adicacard de 1, 2, 8, 16, 32,64.Funda?