| BruneTTe a întrebat:

Ce ati alege intre:
Iphone 4 [nu S], Galaxy SII si Galaxy Note? - si nu ma refer numai la aspect ci mai ales despre care stiti ca este mai bun, care sa nu intampine probleme dupa o luna sau chestii de-astea.

Care ar fi mai potrivit pentru o fata?
Multu.

13 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Pentru o fata in nici un caz note, care e mare tare, nu vad unde l-ai pune decat intr-o gentuta ceva(ma rog), dar mai ales, de mentionat ca nu prea merge in buzunar. ramane s2 vs iphone 4. Ambele arata bine, ambele sunt bune, acum nu situ ce sa zic. Personal, consider ca un iphone 4 alb ar arata mult mai bine la o fata decat un s2, indiferent de culoarea sa. DAca nu te intereseaza ce perfomrante doboara fiecare, zic sa mergi pe iphone 4.

| anonim_4396 a răspuns (pentru sltlp):

Ai dreptate! Alb e foarte frumos! O profesoara de-a mea are alb!

| Reek54 a răspuns:

Iphone 4.

| SmartphoneGirl a răspuns:

Galaxy Note e cel mai bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Pentru o fata ar fi mai bine sa ai un iPhone 4 (daca se poate si S)/El nu face probleme! Iti garantez, doar daca te pricepi sa umbli pe el iti garantez. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar oricum, pana acum cel mai bun telefon din intreaga lume (Nu gresesc!) este Iphone4s,desigur din octombrie va fi Iphone5(s)! Eu zic sa cumperi Iphone 4-5(s)! Uita-te te rog cate raspunsuri de Iphone sunt si asa poate te vei hotari! Iphone 4 (daca se poate si Iphone 5 s)

| AnonimuszWss a răspuns:

Samsung galagy s II.De ce? Are procesor mai mare decat iphone si galaxy note, si ecranul mult mai bun.Desi ti-as sugera sa-ti iei noul Samsung galaxy S III pentru ca este cel mai performant la ora actuala happy.Sau astepti pana in octombrie si iti iei iphone 5 laughing

| CrushBoy89 a răspuns:

Pentru tine eu ti-as da un Gallaxy SII.Mi se pare cel mai util..Are si un design super:X Eu pe acela ti l-as datongue
Baftawinking Funda?tongue

| YahooMail a răspuns:

Pai Iphone 4. Sau daca nu ar mai fi in stoclaughing, Galaxy Note.

| fabilescu a răspuns:

Galaxy s2... oricum tie ti se potriveste oricewinking:*

| anabahebak a răspuns:

Iphone dupa parerea mea pentru ca e si mai destept si mai finut; x

| Pust1uCuBanana a răspuns:

Iati Iphone, si ti se strika la cea mai mica zgarietura..mai bine Galaxy S II!

| PoWeRDoG a răspuns:

Iphone cel mai potrivit daca vrei tehnologie dar si SII e foarte bun