| winer98 a întrebat:

Ce parere aveti de google+ credeti ca va distruge facebook cum a facut facebook cu hi5

Răspuns Câştigător
| Andrei1099 a răspuns:

Gandeste-te cati dintre prietenii tai au facebook si cati google+. vei afla rasppunsul.

| winer98 explică (pentru Andrei1099):

Mie mi se pare mai usor google+ si mai multe optiuni

15 răspunsuri:
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Categoric că nu. Facebook-ul va sta în picioare multă vreme de acum înainte. Ar trebui să apară ceva foarte, foarte original şi interesant încât să-l detroneze.
Pa-pa.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Eu cred ca google+ a pierdut deja lupta cu fb

| OnuOnulică a răspuns:

Hi5 a fost dupa parerea mea cel mai tare lucru posibil dar ei singurii sau distrus... pentru ca a facut niste schimbarii proste.

| winer98 explică (pentru OnuOnulică):

Ce schimbari

| winer98 explică (pentru OnuOnulică):

Ce schimbari a facut

| CinevaNou a răspuns:

Nu poti sa stii niciodata unde se trezesc toti sa se mute. Poate vin inapoi pe hi5 laughing

| ReusxD a răspuns:

Normal că nu. Facebookul nu este şi nu v-a fii distrus de nimeni, atâta timp cât sunt sute de mii, chiar milioane care stau zilnic pe eL.Zic eu că nimeni nu o să distrugă nici o dată facebook.
Sper că te-am lămurit.

Baftă!

| winer98 explică (pentru ReusxD):

Dar hi5 care tot asa era cel mai tare a fost distrus

| ReusxD a răspuns (pentru winer98):

Ţi-am zis pe Facebook nu-L v-a distruge nici-o dată.
Îmi dai fundî, te rog că am mare nevoie de ea puppy dog eyes

| Klaudiu214 a răspuns:

Google este doar pagina de pornire al sait-urilor

| suntserios a răspuns (pentru Klaudiu214):

Daca nu stii ce e google+ nu te baga. iar google nu e o pagina de pornire ci un motor de cautare

| LuMix a răspuns:

Nu Nici vorba sunt la egalitate

| VladLungu a răspuns:

Este mai important google decat facebook.Nu cred ca se va duce de rapa google.

| ravan a răspuns:

Salut imi da fb tau am o intrebare despre un router tenda