| troleibuz a întrebat:

Ce parere aveti despre laptop-urile second hand? In special MacBook.

5 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Depinde ce laptop este, din ce an, cum arata, ce are pe el etc.Dar merita daca este MacBook Pro, in rest alte trotinete nu stiu ce sa zic, fiecare cu cei place.

De preferat sa fie an cit mai recent.

Răspuns utilizator avertizat
| blairelovesmusic a răspuns:

Bunica mea are un laptop second hand (nu e macbook, nu stiu ce firma e). Il are de anul trecut din septembrie si inca mai merge. A dat doar 250 de lei pe el, nici mie nu-mi vine sa cred, nu ma asteptam sa functioneze atat de mult timp. Deci as zice ca am o parere buna despre ele, dar nu as lua unul pentru mine.

| AmandinaDragan a răspuns:

La SH trebuie sa iei in considerare o cheltuiala in plus: schimbi bateria. In rest deoinde de configuratie, procesor, etc.

| ndrxw22 a răspuns:

Bune pentru multimedia, programare, editare etc.