| Secbor a întrebat:

Ce parere aveti despre sistemul de operare windows pentru telefon? mai precis..telefonale din gama Lumia happy, sau preferati un Android?big grin

Răspuns Câştigător
| Userses a răspuns:

Windows Phone e superior, dar fata de Android nu are un market asa bogat de aplicatii gratuite. Eu as alege oricand un telefon cu Windows Phone intrucat nu ma intereseaza aplicatiile. Si asa, din ce am observat, WP are aplicatii mai putine dar destul de bune, pe cand Android/Google are cu nemiluita si nu-ti trebuie atatea.

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Imi place android.Am deja un Samsung.

| cineva1992 a răspuns:

Cei de la Nokia au ramas in urma foarte foarte mult au scazut in procente foarte mult! Acum Samsung e NR1, deci Android!

| hmfkdhdfhufgfgh a răspuns:

Un android e mai bun! cu windows iei virusi si trebuie sa platesti antivirusul! Funda?

| 123teodor123 a răspuns:

Prefer Windows Phones deoarece imi ofera mai multe posibilitati, design-ul si meniul principal arata interesant, iar sistemul de operare ne ofera mai multe facilitati.