| betti a întrebat:

Ce tablete stiti a fi bune si care sa coste cit mai putin? Ca nu prea avem bani si sa nu ma trezesc cu o prostie de tableta sa nu pot face nimic cu ea. Luni ne ducem dupa tableta si sa stiu, sa nu cumva sa lu-am o prostie ca cineva de la farmacia unde lucreaza mama si nu i se incarca tableta si descarca foarte greu.

Răspuns Câştigător
| LittleKidu a răspuns:

Tableta Vonino Primus 94HD
Tableta Allview AX1 SHINE IPS
800 lei
Tableta Evolio ARIA Mini
719 lei
Tableta Vonino Orin S
450 lei

| betti explică (pentru LittleKidu):

Multumesc.

| LittleKidu a răspuns (pentru betti):

Cu placere ^^

| betti explică (pentru LittleKidu):

Am fost la eMAG, iar miine mi-o aduce curierul.

| betti explică (pentru LittleKidu):

Vinzatorul de la eMAG mi-a facut comanda pentru tableta Evolio aria mini. Miine mi-o aduce curierul acasa.Multumesc.

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| maryusmono a răspuns:

Sunt tablete si la 200 ron dar nu ti le recomand. Daca vrei ceva destul de ieftin iti recomand ceva pe la vreo 450 ron: http://bit.ly/12KUW3e

ITi place?

| LittleKidu a răspuns:

Tableta Vonino Primus 94HD
Tableta Allview AX1 SHINE IPS
Tableta Evolio ARIA Mini
Tableta Vonino Orin S

| betti explică (pentru LittleKidu):

Si cit costa daca am reusi sa gasim la magazin una din astea? Multumesc.