| anonim_4396 a întrebat:

Ce trebuie scris in notepad pentru a te conecta la yahoo si apoi sa aflu parola sa de pe alt cont

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Te a pacalit cine ti a zis vrajeala asta.

| al3xander a răspuns:

Sa te conectezi cu notepad? poate vrei sa zici sa creezi vreun shell in notepad insa sa te conectezi la yahoo si sa spargi parola nu cred ca poti face cu un script in shell.

| St_Tedy_1974 a răspuns (pentru al3xander):

Cum?

| al3xander a răspuns (pentru St_Tedy_1974):

Pai nu stiu sincer ca n-am spart niciodata o parola la yahoo.
shell inseamna un fisier cu extensia.bat, adica in notepad scrii comenzile si dupa salvezi fisierul in loc de "TXT" ca "BAT". un exemplu de shell poate fi asta:
-----------------------------------------
@echo off
tracert tpu.ro
pause
-----------------------------------------
scriptul respectiv iti arata serverele prin care treci ca sa ajungi la site-ul asta.