| AndreiP98 a întrebat:

Cei care aveti samsung corby stiti problema...Castile imi cad din urechi foarte usor, si nu stiu cum sa le bag ca sa stea? Voi cum faceti?

Răspuns Câştigător
| afrodita3333 a răspuns:

Nu e vorba in sfecial de castile de pa SAMSUNG CORBY ci de toate castile care au acel cauciuc care antifoneza pentru ca tu sa nu dai muzica prea tare si sa ai probleme cu timpana.Nu prea ai ce sa faci...

3 răspunsuri:
| darkcloud256 a răspuns:

Mai usor ia-ti un mp3. Castile alea is destul de enervante, nu le-am folosit decat odata si nu mi-au placut. Dar se pot baga adanc in ureche si nu iti cad, dar iti strica timpanele.

| OrdinaryGirld a răspuns:

Si eu am Samsung corby si sincer urasc castile alea imi cad din urechi in continu eu nici nu le mai folosesc, nu ai ce sa faci daca vrei sa le folosesti le folosesti asa cum sunt sau le fizezi mai bine...dar vezi sa nu iti afectezi ceva ca asa am facut si eu si m-a durut urechia big grin

| CinevaUndeva a răspuns:

Pai nu prea ai cum. stiu cum e