| PsyhoChild a întrebat:

Cei de la RDS-RCS va inseala!
La mine in contract scrie ca am viteza de net 25MB iar cand fac test o am doar 25Mb. Diferenta aceea de b si B este una mare.Cand este scris cu B este BIT iar cand este b mic sunt biti.Eu descarc de pe net cu 2, 5MB/s ceea ce nu este ok! Conform contractului ar trebui sa descarc cu 25MB/s.
La voi cum este?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Cei asta propaganda, de cine esti platit, rds este foarte ok, fata de upc niste hoti ordinari care mau furat cu 150 de ron pentru 3 zile cat am stat la ei

| PsyhoChild explică (pentru RAY):

Nu e problema mea ca te inseala pe tine furnizorii de internet

| RAY a răspuns (pentru PsyhoChild):

Scopul acestei intrebari care este?

suntserios
| suntserios a răspuns:

Tu realizezi ca cifrele alea din contract reprezinta banda maxima in condutii ideale.

Poti avea si banda de 1G daca serverele de unde downloadezi si restul infrastucturii nu permit respectiva viteza.

| peperonies a răspuns:

Asa e si la dvduri scrie pe ele 4.7gb si cand colo au 4.4. vrajeala totala astea cu itu isi iau ei si isi baga in buzunar toti megabitii.

| RAY a răspuns (pentru peperonies):

Da mare furt 300 de mb, ce sa spun