| anonim_4396 a întrebat:

Dupa incetarea contractului cu cei de la UPC dupa minim 2 ani, echipamentele( tel fix, modemul wi-fi si mediabox-ul) raman la mine? In contract nu scrie nimic de genul acum am verificat. Mai demult am avut de la Romtelecom si dupa incetarea contractului echipamentele au ramas la mine, de aceea va intreb daca si la upc este la fel. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna,

Ii suni si ii intrebi dar din cate stiu, daca ai avut m-boxul in custodie automat trebuie sa-l predai.

| mitza1234 a răspuns (pentru AllinaDaniella):

Mda, la asta m-am gandit si eu, voiam sa vad daca si altcineva mai spune asta...ms :*

3 răspunsuri:
| SasNetRomania a răspuns:

Raman la tine dar nu ai ce face cu ele, eventual sa le vinzi la minunata suma de 30 lei happy

| mitza1234 a răspuns (pentru SasNetRomania):

Pai, nici pe cele de la romtelecom nu le-am vandut nici cu 30 de eilaughing...eu mai mult vreau pentru modem wireless si pentru acumulatorii r3 de la tel fixlaughing, dar esti sigur ca raman la mine? Sa nu ma trezesc ca am de platit nu stiu cat