| SenZoru a întrebat:

Cine are/a avut iPhone 3G? O parere personala despre el, calitate/pret. Daca a folosit cineva transmitter ul FM pentru el?

1 răspuns:
| Mixed a răspuns:

Nu am avut eu a avut o cunostiinta.
din cate am inteles ...nu sunt asa bune pe cat par... e adevarat ca are windows si e ultima generatie...
are un design frumos ...are touch screen... dar cu timpul se duce...
pretul lui e in jur de 500 de euro...sau mai putin...happy cu banii astia iti ei un nokia bun pe care poti sa il ai minim 4 ani ...sunt si nokia cu touch screen daca asta te incanta la iPhone.big grin