| Eyleen a întrebat:

Cum este AVG(2011) ca antivirus?

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Prost! ...nu se compara cu norton. nod32 sau karspersky! :. iti dau un sfat, downloadeaza karspersky trialul de 30 de zile, apoi downloadeaza un program ce iti da 3600 de zile de licenta! si merge :D http://www.soft-linking.com/......ested.html

| CapitanuSemafor a răspuns:

BitDifender, karpesky si AVG, toate sunt bune si isi fac treaba. Nimic complicat. Cat despre norton, am avut putin unul si mi s-a parut o porcarie dar nu pot afirma prea multe despre el

| Baton a răspuns:

Din punctul meu de vedere este mult mai bun decat cele anterioare.eu l-am testat si am fost destul de multumit.
Si totusi iti recomand altceva decat avg.
Sunt lucruri care il dezavantajeaza si pe tine te incurca.

| adutzadragutza a răspuns:

Pai este bun am avut si eu AVG dar eu il avem in engleza si nu prea intelegeam cand intervenea ceva, eu acum am NOD32 e bun si e si in Romana si unul bun ar mai fi Panda

| FlorianPop a răspuns:

Nu recomand! Este slab! Ia viteza calculatorului! Mai degraba recomand Nod32 sau Avira!

| magicianul19 a răspuns:

Da