| answers98 a întrebat:

Care este cel mai bun antivirus din 2011?

Răspuns Câştigător
| cryss8 a răspuns:

Depinde la ce te referi.
1) Kaspersky IS2012 dupa parerea mea e cel mai sigur antivirus dar consuma multe resurse.
2) Bitdefender Pro2012 e foarte bun si la cosumul de resurse e bun
3) Avira 2012 e bunicel.
4) Norton e bun dar consuma resure la fel de mult ca si kaspersky
5) Eset NOD32 Antivirus6 e bunicel dar nu iti gasesti multi virusi pe care cea de sus ii vad imediat si cosuma resurse putine.
6) Avast IS6 e bun si nu consuma resurse foarte mult
Cam astea sunt cele mai importante antivirusuri. Sper ca iti sunt de folos

10 răspunsuri:
| a1doru a răspuns:

Avira mocca.rolling on the floor

| Gabi1335 a răspuns:

Norton

| Despretoate a răspuns:

Cauta pe Google:

lista antivirus xaaaaucxbbbbu

| Despretoate a răspuns:

Avira
Cauta pe Google:

lista antivirus xaaaaucxbbbbu

| arcticlove a răspuns:

Cu siguranta ca avast e cel mai bun.Nu mai am probleme cu virusii de cand am avast.

| celmaibest a răspuns:

Avira happy

| michael26iul a răspuns (pentru celmaibest):

Ma cel mai bun ii avasat antivirus nu consuma mult din resurse si iti gaseste imediat virusi si +ca te avertiseaza cand descarci ceva daca e virusat deci eu iti spun foarte bun.

| Alexandra_Ancuța_1995 a răspuns:

Folosesc avira e destul de bunicel pentru incepatori big grin insa avast e complicat iar kaspersky e pe trial si gasesti foarte greu licenta...

| AndreyMisTEriO a răspuns:

Avast se stie n-am nicio problema cu el si am securitatea buna

| Georgixxx a răspuns:

Avasta e cel mai bun