| WeAreSmart a întrebat:

Cum pot descarca Windows 8.1 official de la Microsoft si sa fie fara trial?

1 răspuns:
| DeyCj a răspuns:

Oficialul este în trial.Ce este fără trial sunt copii contrafăcute de Windows activat ilegal, iar din cauza asta ai șanse mari ca Microsoft sa îți dezactiveze copia ilegală de Windows prin TPM, deci nu risca.De asemenea așa numitele Link-uri scurse de la Microsoft conțin Windows contrafăcut, ce conțin viruși reali(ca orice copie de acest gen) nu comerciali.Deci trebuie să fii inconștient de ignorant sa folosești așa ceva.Succes