| Ella_8520 a întrebat:

Cum pot dezactiva Yahoo pulse? Funda. Ajutati.ma pls

Răspuns Câştigător
| nykuZZZ a răspuns:

Buna Ella! Intri in Control Panel apoi apesi pe Add or Remove Programs si apoi cauti acolo Yahoo pulse si dai remove. apropo Control Panel il gasesti in start

| Ella_8520 explică (pentru nykuZZZ):

Nu am mai intrat de mult pe TPU, dar multumesc frumos, am reusit intr.un alt mod ...cu mult chin.pentru ca nu am vazut raspunsul tau

| aead a răspuns (pentru Ella_8520):

Buna ella! imi spui si mie cum ai reusit? si eu am aceiasi problema....as fi recunascator! multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| aead a răspuns:

Buna ella. am vazut ca u ai rezolvat problema cu yahoo pulse. aceiasi problema o am si eu. imi poti spune cum ai facut? multumesc