| Preda_Sorin_1997 a întrebat:

Cum pot lega firele de la casti? am 5 fire unu auriu rosu si verdeintr-un fir ) verde rosu si albastru...le-am unit dar nu se mai aude nimic

Ps:firele au un fel de ata care le acopera

9 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Sa le legi de ce? de lustra?

| Preda_Sorin_1997 explică (pentru ombladon):

Firele au fost taiate...si vreau sa le prind la loc sa le "cos" sa le unesc ...cum e mai pe intelesu tau

| Preda_Sorin_1997 explică (pentru ombladon):

Firele au fost taiate si vreau sa le unesc dar cand le unesc nu se aude nimic... vreau sa stiu cum anume sa le unesc sa poata sa se auda

| ombladon a răspuns (pentru Preda_Sorin_1997):

Pai daca au fot taiate, nu e logic sa le unesti inapoi in functie de culori? rosu la rosu, verde la verde...

| Preda_Sorin_1997 explică (pentru ombladon):

Pai asta e faza ca le unesc da nu se aude nimic...nu intelegi? raised eyebrows

| ombladon a răspuns (pentru Preda_Sorin_1997):

Si cam cum le unesti, le lipesti cu pistolul de lipit sau le legi ca pe niste fire de ata?

| Preda_Sorin_1997 explică (pentru ombladon):

Nu mai conteaza le rezolv eu

| ombladon a răspuns (pentru Preda_Sorin_1997):

Pai raspunde-mi la intrebari daca vrei sa fii ajutat. Daca nu ai lipit firele cu pistolul de lipit, degeaba le-ai legat, este normal sa nu iti mearga...

| Preda_Sorin_1997 explică:

Rosu si albastru sunt de la microfon...castile sunt de calculator