| dana1986 a întrebat:

Cum pot muta pozele de pe telefon inPC, am un Nokia N70.help

Răspuns Câştigător
| Daiana90 a răspuns:

Se gaseste de cumparat bluetooth pentru calculator cu 35 de lei (asa am gasit eu) eventual cu 40.se baga in spate la calculator si daca ai si pe celular bluetooth poti trimite usor si pe celular pe calculator si invers (si nu numai poze). Eu il am de vreo 3 ani si nu se strica, il tin acolo incontinuu si e super ok. Daca nu ai pe celular bluetooth iti recomand sa folosesti cablu usb. Sper cati-am fost de ajutor:*

8 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Poti folosi un card reader este vreo 25 lei.si este foarte bun...se potriveste pentru mai multe tipuri de carduri, de exemplu cardul de la camera digitala, sau de la mp3. poti face multe cu un card reader.kiss

| dksjgpfbgfbopgdfk a răspuns:

Cu dintiismug

| єℓєηα a răspuns:

Cu Cablu USB, sau cu un disopzitiv bluetooth, pe care il bagi in calculator, in porturile USB.

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai, cu un cablu USB. Da e posibil mai intai sa fie nevoie sa instalezi un program.

| dadaaaaa a răspuns:

Cu USB sau daca are Pc bluetooth (sper ca am scris bine big grin ) poti sa le trimiti prin el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Introduci cardu de memorie in unitate

doar ca trebuie sa le ai salvate pe memory card

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu usb sau cu bleuthoot.sar putea sa instalezi un program pentru usb dar bleuthoot-ul costa in jur de 50 lei

| dana1986 explică:

Cablu USB am, dar ce fac dupa aceea ca nu-mi apare nimic, am si instalat programu dar nu stiu mai departe ce trebuie sa fac?