| Lilly095 a întrebat:

Cum pot schimba extensia unui fisier facut in powerpoint2007(pptx) in ppt?L-am trimis de pe calculatorul de la scoala cu pptx si nu ma lasa sa-l deschid pentru ca nu am decat powerpoint2003.Multumesc pentru raspunsurihappy

Răspuns Câştigător
| JustCosmin a răspuns:

Descarca acest pack: http://www.microsoft.com/download/en/details.aspx?id=3 si in momentul in care deschizi un fisier din office 2007, cu office 2003, acesta se va converti automat pentru a putea fi deschis.

| Lilly095 explică (pentru JustCosmin):

E gratis, nu?

| JustCosmin a răspuns (pentru Lilly095):

Dap,este gratuit.