| Gherasimp a întrebat:

Cum pot șterge un iclod dacă am uitat parola?

4 răspunsuri:
| QElenaBoghiu a răspuns:

Inchizi telefonul si apoi apesi power off si tasta volum + (mai tare) Tii apasat pana iti apare ceva ca un fel de bios la laptop. Acolo cobori sau urci cu volum+ sau - pana la reset si apesi ok. Asta e procedura standard pentru telefoane dar e posibil sa apesi alte butoane. Incerci power off/on 9 butonul de pornire) si Home, sau power off si volum - pana intri in reset. Acolo dai ok, eventual inca odata ok daca iti zice ca ti se va sterge si contul.Asta urmarim sa stergem tot, inclusiv contul.

| CarcotasulVesel a răspuns (pentru QElenaBoghiu):

A scris iclod in loc de iCloud, asta inseamna Apple
tu ai postat binemercic un tutorial de RESET AL ANDROID-ULUI, fara nici o legatura oarecare cu contul de iCloud, sau Apple (iPhon-urile NU se reseteaza asa, in nici un caz)

in teorie daca stii datele introduse la inregistrarea contului, poti sa il recuperezi!

| QElenaBoghiu a răspuns (pentru CarcotasulVesel):

Aa, nu am fost atentă.

Să încerce link-ul ăsta...

https://www.google.ro/......%3flang=ro

Răspuns utilizator avertizat