| ChrisstinaXdddddddd a întrebat:

Cum pun parola la mesaje la un telefon HTC Wildfire, vreau detalii! Multumesc.happy

Răspuns Câştigător
| dannys32 a răspuns:

Pai intri la Setings -> security -> si ai sus Set Up Screen Lock... si alegi acolo ai un moedl cu desen pentru ecran (Pattern se numeste) pin si parola cu in care scrii cuvinte sau ce vrei tu. Funda?big grin

5 răspunsuri:
| PsyhoWoman a răspuns:

Deci! am pus un model de 5 puncte. dar nu imi apare cand deblochez telefonul

| dannys32 a răspuns:

Nu merge sa pui parola la mesaje decat parola pentru ecran cand il deschizi(deblochezi)

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru dannys32):

Cum se pune?

| ChrisstinaXdddddddd explică (pentru dannys32):

Daca pun dupa pot sa o mai dezactivez?

| dannys32 a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Da happy tot asa cum ai intrat la setings -> security ai acolo change screen lock si dai pe el bagi parola care o ai tu si alegi none si se dezactiveaza

| dannys32 a răspuns (pentru ChrisstinaXdddddddd):

Pai intri la Setings -> security -> si ai sus Set Up Screen Lock... si alegi acolo ai un moedl cu desen pentru ecran (Pattern se numeste) pin si parola cu in care scrii cuvinte sau ce vrei tu. Funda?big grin