| Sk1zz a întrebat:

Cum pun texturile in photoshop cs6?

4 răspunsuri:
| aaaddd112 a răspuns:

Pai le pui ca la orice alt photoshop cauta tutoriale pe youtube cele mai bune sunt video.
fundita?

| Sk1zz explică (pentru aaaddd112):

Vreau exact sa stiu in ce folder? Ca am luat de curand cs6 si nu stiu unde se pun, si am avut cs4 si nu e la fel ca CS6.

| Sk1zz explică:

Poi eu vreau sa stiu in ce folder din Adobe Photoshop Cs6 se pun texturile

| greysen1999 a răspuns:

Asta te va ajuta http://www.youtube.com/watch?v=Gv0RrlmdNmY daca nu intelegi ceva contacteaza-ma pe mess: albert_beatrix@yahoo.com (Fundita?)