| Jony123 a întrebat:

Daca ar fi sa aveti bani si sa cumparati o solutie de securitate (internet security) ce ati alege? ex: bitdefender, norton, avast, avira premium etc
Funda pentru raspunsuri cu argumente solide! si vot pentru toate raspunsurile!

4 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Norton si bitdefender sunt cele mai handicapate!
nod 32 e foarte bun
dar la ora actuala avira e the best@!

| costis a răspuns:

Avast. Rapid si eficient. Norton, doar pentru calculatoare fara conexiune net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kaspersky Internet Security e cel mai bun antivirus nu ai nici un fel de probleme cu el. Cauta pe www.google.ro si ai sa vezi ca in topul celor mai buni antivirusi a fost Kaspersky in fiecare an. Nu ai sa auzi niciodata pe cineva care a avut Kaspersky sa se planga de el dar de restul antivirusilor da.

| anonimuu a răspuns:

Cel mai bun este bitdefender cauta in av test.