| Silvia93 a întrebat:

Daca curat laptopul de praf pe dinauntru trebuie neaparat reinstalat windows?
windowsul l`am reinstalat vineri (azi fiind luni), daca miercuri il duc lua curatat mai trebuie reinstalat din nou?

8 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Nu, nu trebuie reinstalat windows-ul.

| RAY a răspuns:

Trebuie scimbata si pasta tremoconductoare, doar cand se schimba hardul cu unul ssd trebuie instalat un sistem de operare pe el, dar nu ar fi rau sa instalezi acuma un nou windows

| RAY a răspuns:

Ce temperatura ai de vrei sa-l cureti de praf?

| Silvia93 explică (pentru RAY):

Nu stiu ce temperatura are dar face urat..de 25minute aprins si arde ca naiba.
nu l`am curatat din august 2014
Am instalat windowsul vineri, nu as mai vrea sa il reinstalez din nou miercuri cand il duc la curatat.

| RAY a răspuns (pentru Silvia93):

Ce zgomot face? se inclazeste foarte puternic, ce marca e

| Silvia93 explică (pentru RAY):

Hp pavilion, coolerul o ia razna, se incalzeste tare.

| RAY a răspuns (pentru Silvia93):

HP sta prost cu ventilatia, zgomotul nu vine de la inclazire si de la hardul tau uzat sau unitatea optica, am vazut laptop la 70 de grade fara probleme

| Silvia93 explică (pentru RAY):

Eh,il curat si va merge bine happy