| IRobertC a întrebat:

Daca imi cumpar un calculator cu placa video integrata pot sa ii adaug mai tarziu si una dedicata?

Răspuns Câştigător
| danutzu96 a răspuns:

In general da. Daca are sot Pci express 16x poti pune ce placa video doresti, dar am vazut si calculatoare ca nu aveam (dar mai rar am intalnit asa ceva).

| IRobertC explică (pentru danutzu96):

Pot sa fac asta la calculatorul asta? Are Intel hd graphics 4400, fapt care ma cam derajeaza ca nu e bun pentru gaming. http://www.emag.ro/......DC7Z7MBBM/

| Lrc_Teodor_1996 a răspuns (pentru IRobertC):

Ar trebui sa poti dar iti trebuie ca sa fii sigur numele de la placa de baza (motherboard)

4 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

Da se poate am gasit eu o variata a unitatii aceia cu placa video dedicata

| IRobertC explică (pentru danutzu96):

Poti sa imi dai link-ul te rog?