| Robertel a întrebat:

Daca instalez Karpesky Antivirus 2011 trebuie sa dezinstalez vechiul antivirus?

Răspuns Câştigător
| Teo a răspuns:

Da.Pntru ca daca le lasi pe amandoua nu o sati opreasca nici un virus, pentru ca ele se vor bate si calculatorul tau nu va avea protectie.Nu te sfatuiesc sa ai 2 antivirusuri mai degraba 1 si bun decat 2 si proaste.

2 răspunsuri:
| jabiilord a răspuns:

Da

| ill_9239 a răspuns:

Absolut. Altfel vor exista conflicte intre ele si nu e recomandat, nu se vor lasa unul pe altul sa functioneze la parametri normali.