| DV4 a întrebat:

Am luat niste casti cu microfon si nu merg. Am pus corect mufele si degeaba cand dau de exemplu sa ascult ceva se aude si la laptop si in casti. Microfonul nu merge deloc da l-am incercat.Cred ca e ceva cu setari, nu stiu.
Sunt Gembrid asa vad.
E ceva cu difuzor cred, ajutati-ma.

2 răspunsuri:
| dyanagabryela a răspuns:

D-le inapoi si cere-ti banii. E dreptul tau, esti cetatean european!laughing (nu stiu daca iti recuperezi banii cu siguranta dar ar trebui sa ti-le schimbe cu altele macar)

| DV4 explică (pentru dyanagabryela):

laughing sa vedem alte raspunsuri poate ma ajuta ori o sa fac ce-ai spus tu happy