| Fabiana1 a întrebat:

Daca pe Facebook cineva vrea sa te puna intr-o relatie cu persoana respectiva,chiar daca nu accepti cererea de confirmare a relatiei,acest eveniment iti apare pe cronologie? Si daca il blochezi pe respectivul,acest eveniment mai apare pe cronologia ta? Si cum poti face ca sa stergi etichetarea ta din evenimentul respectiv, ca sa nu mai vada absolut nimeni asta?

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la setările contului, acolo îți personalizezi pagina.
Pa, pa.

| mont a răspuns:

Nu cred ca apare nimic pana nu dai acceptul.

| Alexandraaq a răspuns:

Tu trebuie sa primeste ceva unde sa confirmi daca esti sau nu de acord, iar daca spui ca NU esti de acord, aceasta va fi stearsa si nu va aparea in cronlogia ta si nici a lui. happy
Si daca il blochezi, evenimenul va fi sters si nu il poate vedea nimeni.