| anonim_4396 a întrebat:

De 7 folosesc Windows XP si m-am hotarat sa-l schimb! Ce-mi recomandati? Argumentati!

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Dacă ai Windows Xp pe el mai mult ca sigur nu au un hardwre care să suporte real nu comercial Windows 7 sau Windows 8.1.
Dacă ai un procesor dual core și un 2 gb ram Windwos 7 starter va rula acceptabil, sau dacă nu ești gamer poți încerca ceva mult mai bun.
Detalii daca te interesează si vrei să încerci ceva nou mult peste Windows, gratis și legal.Succes

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Depinde de calculator! Daca e potent, poti trece pe 7 sau 8!

| PedoBarbie a răspuns:

Ce 7, ani? Pune-ţi Windows 7 sau Windows 8.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, ani! am omis... happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am vrut o parere, si mi-am format-o datorita voua! Va multumesc tuturor!

| R3yzoo a răspuns:

Depinde de pc
da-mi informatii despre el(cati ram are, ce procesor )