| WeAreSmart a întrebat:

De cateva zile nu-mi merge skype-ul pe tableta. Am reinstalat skypeul, am intors tableta la setarile din fabrica si tot nu se porneste. Apas pe skype si nu face nimic.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Incearca sa descarci un apk a aplicatiei ( o versiune mai veche ) si porneste-o, dar nu ii da update.

1 răspuns:
| MediaMaxRO a răspuns:

Salut,

Ai facut cumva recent update la sistemul de operare de pe tableta? Sau si-a facut Skype-ul un update? De regula in astfel de cazuri apar aceste probleme.

Iti recomand sa contactezi dezvoltatorii aplicatiei Skype si sa le explici problema, in felul acesta se poate depista bug-ul si rezolva problema.