| andiceasu95 a întrebat:

De ce coreeni nu au voie sa foloseasca iphone si doar Samsung?

Acum cateva zile am primit un videoclip in care un fan voia sa faca o poza cu una din trupa blackpink si era iphone si imediat a luat mana de pe telefon, si spunea doar Samsung laughing Ma lamureste si pe mine cineva? Dau search pe google si nu arata nimic...

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Depinde la care Coree te referi. De sud sau de nord.

| andiceasu95 explică (pentru darrio2007):

De sud

| darrio2007 a răspuns (pentru andiceasu95):

Cine spune ca nu au voie sa foloseasca Iphone? Probabil ca au mai multa incredere in produsele lor.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ai înțeles tu gresit cel mai probabil. Cota iphone ului e pe la 30% in Corea

| Bizon95 a răspuns:

Nu am mai auzit de asta
DAR, nici imposibil nu e, Samsung e firma Coreana si deci e mandrie nationala... PRESUPUN tongue