| Annitu a întrebat:

De ce imi ingheata (se blocheaza) complet calculatorul in timpul functionarii? Stiti o solutie la aceasta problema, in afara de restart?

11 răspunsuri:
| Alien a răspuns:

Are memorie RAM prea putina!

| Wehrmacht a răspuns (pentru Alien):

Tocmai te-am vazut ca ca si aluia care a spus ca ii merge greu PC-ul i-ai spus ca e de la RAM.De ce tot pui vina pe RAM? Daca el are 16GB RAM dar nu a spus?

Despre intrebare: Inghetarile apar cel mai des de la placa video.Dar pot fi si blocari de la procesor sau RAM sau daca o componenta sau aplicatie de care PC-ul/Windows-ul are nevoie nu merge cum ar trebui.Ai pus vreo piesa noua de curand sau instalat alt Windows?

| Alien a răspuns (pentru Wehrmacht):

@Annitu explica-i tu lui Shadow100 cata memorie RAM ai.

| Wehrmacht a răspuns (pentru Alien):

Daca sti, de ce naiba nu ai spus tu?!?

| Alien a răspuns (pentru Wehrmacht):

Esti nebun!

| Wehrmacht a răspuns (pentru Alien):

Ce ai ma? Vroiam sa spun ca daca stii cata mem. RAM are el trebuia sa spui imi spui direct, nu sa spui sa imi explice.

| SuperGirl122222222222 a răspuns:

Da.Task Manager ...cand se blocheaza dai ctrl+alt+del.si selectezi applications ...si dai End Task.happy

| Bez3a a răspuns:

Are virusi dul la reparat crede-ma

| GoDliK3xOriginal a răspuns:

Da sa stii ca s-a inventat antivirusul big grin

| GoDliK3xOriginal a răspuns:

Pai s-ar putea sa ai virus.Sau daca nu este virus este prea incarcat cu temporary files si iei un program si mai stergi dine le. Iti recomand control panel > add or remove programs > si stregi tot ce e inutil straight face

| blackrum a răspuns:

Da formateaza-l! ai windowsul busit! sorry!