| Andreeaioana1234 a întrebat:

De ce la tableta (Allview speed duo) nu merge programul photon flash and browser, mai exact facebookul. daca incerc sa intru pe facebook dupa acest program nu-mi apare decat prima linie de la facebook gen notificari nume si atat in rest e alb nu stiu ce sa fac vreau sa ma joc farmville 2 pe tableta am vreo sansa sau ma dau batuta?

1 răspuns:
| IloveME a răspuns:

Incearca sa-ti cobori jocul pe tableta si el iti va da optiunea sa te conectezi la facebook, vei continua fix de unde ai ramas la joc pe facebook sau cobori aplicatia facebook si flash Adobe dar asa nu garantez ca problema ta se va rezolva!