| Horror12 a întrebat:

De ce nu pot instala antivirusul luat imi apare ca e deja in calculator si nu e.Dau funda

Răspuns Câştigător
| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

Incearca sa gasesti o mapa pe calculator cu denumirea antivirusului si poate acolo sunt componentele,daca este setupul instaleaza-l daca nu trebuie sa fi asa zisul,, uninstal''. Daca nu gasesti apasa pe start si scrii in RUN denumirea antivirusului, daca nu iti merge dutte si tu la un magazin de electronice si cere o solutie, sigur vei gasi ceva alta solutie nu cred ca este, bafta sper ca te-am ajutat!

5 răspunsuri:
| HeLps a răspuns:

Intra in Control Panel la add or remove program si verifica acolo, nu poti fi sigur, poate a fost instalat odata

| ExXxTxAxSxYx a răspuns:

Posibil ca ai vrut sa il instalezi odata dar nu ti-a mers pana la capat, un singur lucrueste ca iti apare aceasta eroare(ai niste componente ramase din acest antivirus)bafta!

| Horror12 explică (pentru ExXxTxAxSxYx):

Si cum le sterg?

| ExXxTxAxSxYx a răspuns (pentru Horror12):

Intri in mapa antivirusului si trebuie sa gasesti.

| Ripperz a răspuns:

Poate fi instalat sub forma "hide" la fel cum e si cu folderul Roaming: exista in toate calculatoarele dar ca sa il gasesti trebuie sa scrii in RUN %appdata%