| Wlan a întrebat:

De ce nu pot sa ma conectez la router cu telefonul? Mi-am cumparat un router, imi merge si pe PC si pe laptop dar pe telefoane nu merge. Adica ma conectez la retea dar nu pot face trafic. Router-ul -am instalat bagand un ip pe google si o parola.

3 răspunsuri:
| InspectorGadget a răspuns:

Bravo fratele meu ca ai facut tu bani sa fii sanatos lasa-ne pe noi in pace cu spam-ul tau
de fapt aia i o vrajeala tu nu ai facut nici un leu
tio spus pe site ca daca i bombardezi pe toate site-urile cu reclama primesti 0, 1cent pentru fiecare fraier fara scoala care nu stie ca fara scoala nu obtine nimeni nimic asa continua sa te paclesti singur
auzi 20.00 de Euro pai daca aveai tu atata cum nu mia erai aici prietene

| Wlan explică (pentru InspectorGadget):

Care e relevanta? laughing

| mirceadenis a răspuns:

Si la noi la scoala e la fel e de undeva din setari nu stiu exact de unde