| Vali1234638582 a întrebat:

De ce pâlpâie ecranul laptopului doar cand il pun la încărcat si nu se opreste pana nu se incarca 100%, dupa ce scot incarcatorul nu mai are nimic.

Răspuns Câştigător
| Brizbriz a răspuns:

Posibil pentru ca, pe baterie, luminozitatea scade, dar pe curent se duce la maxim, iar ecranul tau nu prea suporta asta

| Vali1234638582 explică (pentru Brizbriz):

Cum pot sa rezolv problema?

| sierra1 a răspuns (pentru Vali1234638582):

Incearcă ce ți-am propus și revii cu precizări

| Brizbriz a răspuns (pentru Vali1234638582):

In afara de chestii care sunt prea de rahat ca sa le iei in consideratie (schimbi cip-urile de pe laptop care nu sunt in stare sa faca fata cu altele care sunt... deci trebuie sa stii care, si care ar fi mai bune)

NU prea ai cum

saaaau, poti sa vinzi laptop-ul si sa iei altul fara problema asta

| Vali1234638582 explică (pentru Brizbriz):

Am rezolvat mersi mult!

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Cu un alt incărcător dispare flicker-ul ăla?