| DestinyDD a întrebat:

De ceva vreme cand aprind laptopul imi apare pe desktop o fereastra pe fundal negru cu locatia : C:/WINDOWS/SYSTEM32/CMD. EXE care dispare imediat.
Cum fac sa nu-mi mai apara ca deja incepe sa ma deranjeze.

3 răspunsuri:
| eu17 a răspuns:

Salut, mare branza nu ai ce sa ii faci, risti sa ramani fara sistem de operare, reinstaleaza-l, cu siguranta va cadea si te va prinde nepregatita. pune ce e important pe stick sau dvd si reinstaleaza-l pune tot windows XP. o zi buna!

| yogianny a răspuns:

Trebuie sa-ti salvezi fisierele pe un stick sau pe dvd si reinstalezi windows-ul. Punct.

| AlexTbK a răspuns:

E De la Windows ti-ai dat si singura seama... daca dispare imediat eu zic sa o lasi asa :X dar daca chiar vrei sa scapi de ea. salveaza-ti fisierele /poze etc pe un stick/usb ceva si reinstaleaza xp puneti xp7 :X Bafta!