| alex_3603 a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windous 7 si acum nu mai am sunte. tin sa precizes ca am cautat si la device manager si daca dau update imi spune ca nu gaseste nimica iar la detalii nu imi apare nici un cod.Nici cu everest nu am putut gasi ce placa de sunet am.Please help me...

Răspuns Câştigător
| Gas a răspuns:

Cauta pe google si instaleaza realtek HD audio driver sau realtek AC'97. Dupa instalare intra in program (il gasesti in dreapta jos langa ceas sub forma unei boxe roz) si vezi ca ai simbolul la un folder in partea dreapta sus da click pe el si bifeaza cele 2 optiuni.

1 răspuns:
| skama18 a răspuns:

Inseamna k windowsul tau e praf...incearca windws 7 x86 oem